TEKNOLOJİMİZ

 Kesimli Ambalaj, küçük tıbbi ilaç kutularından, büyük ev tekstili ve LCD TV kutularına kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapabilmekte her sektörden müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

 

E, B, E+E, B+B, E+B, C+B ondüle ve oluklu levha üzerine lamine edilmiş offset baskılı ambalaj üretimi, fleksografik ambalaj üretimi ve laminasyonsuz karton ambalaj üretimlerini yüksek hızda gerçekleştirilmektedir. 35x51 cm’den 140x200 cm’ye kadar karton-kağıt tabakaya baskı yapabilen ofset baskı makinelerimiz mevcuttur. Üretim hattımız bu ebatlardaki tabakaları işlemeyebilmekte, ayrıca ürünlerimiz içi ve dışı baskılı biçimde üretilebilmektedir. 

 

Ürünlerimize gofraj, asetat/pencere, OPP pencere, sıcak yaldız, kısmi lak, sim, selefon, çift taraflı yapışkan bant, dispersiyon ve UV lak uygulamaları yapılabilmektedir. Kutularımızın üretimi; katlamasız veya 1-3-4 nokta otomatik yapıştırma veya tek-çift parça otomatik tel dikiş biçiminde sonlandırılır. 

 

Baskı öncesinde grafik tasarım ve prototip numune üretim gerçekleştirilmekte, ayrıca dileyen müşterilerimiz için baskı öncesi grafik tasarımlar da şirketimiz bünyesinde yapılabilmektedir. Kesimli Ambalaj baskı öncesi hazırlık departmanında, Ege Bölgesi’ndeki en büyük ebat CTP makinesi kullanılmaktadır.