ŞİRKET PROFİLİ

 

Kesimli Ambalaj 1997 yılında İzmir’de kuruldu. İlk yılında operasyonları satış ve pazarlama aktiviteleri olan şirketimiz, 1998 yılında küçük bir mekanda oluklu mukavva kutu üretimine başladı. Çok geçmeden hayal edilen yatırımlar hayat buldu ve ileriki yıllarda ambalaj sektöründe öncü bir kuruluşa dönüşecek şirketin temelleri atılmış oldu.

 

Bugün, İzmir Torbalı’da 17.000 m²’lik bir alanda yüksek teknolojiye sahip, geniş makine parkuru ile ofset baskılı ambalaj, yüksek çözünürlükte fleksografik baskılı ambalaj ve oluklu mukavva üretimini aynı çatı altında gerçekleştiren dünyadaki sayılı firmalardan biridir.

Kurulduğundan bu yana dinamik ve gelişen yapısı, yenilikçi yönetim anlayışı ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve çeşitliliğini arttırarak büyümeye devam etmektedir.

Firmamız aylık kapasitesinin %50 sini kullanarak 500 ton üretim gerçekleştirmektedir. 2012 Ocak’ta devreye giren İzmir Torbalı’daki tesisinde kurulu kapasitesini tevzi yatırımlarından sonra %100 arttırarak 1000 ton seviyesine çıkarmıştır.